Yanosik GT – nowa nawigacja samochodowa na rynku

POSTED BY IN Dla domu | nawigacje


Badania kierowców przeprowadzone wśród polskich kierowców na koniec 2014 roku wykazały, że  najbardziej popularną nawigacją samochodową w Polsce została nawigacja samochodowa Yanosik, szczególnie za sprawą doskonałej aplikacji na Androida czy ostatniej wersji Yanosik GT – asystent kierowcy, która  pojawiła się w sprzedaży w sklepie nawigacje samochodowe – techsat24.pl.

Okazało się, że popularność tego niewielkiego urządzenia zdecydowanie przerosła oczekiwania wszystkich.

Badania pokazały, że miesięcznie korzysta z tej aplikacji na polskich drogach ponad 500 tysięcy unikalnych kierowców przejeżdzających miesięcznie grubo ponad 160 milionów (!) kilometrów.
I w tym aspekcie pokonała wszystkie firmy produkujące od lat nawigacje do samochodu.

A więc zarówno tych światowych gigantów jak TomTom, Goclever czy Mio jak i krajowych importerów produkujących w Chinach pod obco brzmiącymi nazwami jak Goclever, Manta czy Lark popularne, a co najważniejsze dla większości kierowców również tanie nawigacje samochodowe, które dobrze spisują się na krajowych drogach.

Ale przejdźmy do tego nowego urządzenia nawigującego.
Na polskim rynku pojawiła się właśnie nowa odsłona nawigacji samochodowej Yanosik  model Yanosik GT – asystent kierowcy.
I z założenia twórców tej aplikacji urządzenie miało rozwiązać problemy kierowców posługujących się do tej pory smartfonami, umożliwiając im komunikację przy pomocy nowego urządzenia, wyposażonego w jasny i czytelny wyświetlacz, silikonową klawiaturę z wbudowanym modemem GPRS zastępującym dotychczasowy telefon oraz radio CB.

yanosik-gt
I to właśnie dzięki niemu kierowcy otrzymują możliwość szybkiej wymiany informacji pomiędzy użytkownikami krajowych dróg dotyczących kontroli drogowych, kontroli ITD, wypadków a także bazy fotoradarów.

Jedynym problemem, który muszą rozwiązać jest znalezienie się w zasięgu sygnału GPRS oraz opłacenie rocznego abonamentu za korzystanie z sieci GPRS w rocznej wysokości 99 złotych brutto.
Resztę pracy Yanosik GT wykona już za nich.