TomTom Go 2535 M Live

POSTED BY IN nawigacje


TomTom Go 2535 M Live

TomTom Go 2535 M Live jest urządzeniem z serii  Go posiadającym standardowy ekran dotykowy.

 

 

    Natomiast na tylnym panelu umieszczony został zintegrowany uchwyt osłaniający głośnik. Z kolej na dolnej części obudowy urządzenia został umieszczony port na kabel zasilający. Urządzenie jest wyposażone w odbiornik danych GSM znajdujący się wewnątrz obudowy. Wymienna karta SIM została ukryta na spodzie urządzenia. Odbiornik danych umożliwia nam uzyskanie dostępu do usługi Live

 

Interfejsy menu i ekran mapy są dość elastyczne. Możemy dostosować kolor map i ilość danych wyświetlanych w pasku stanu wzdłuż dolnej krawędzi mapy, lub przesunąć pasek stanu w orientacji pionowej, wzdłuż prawej krawędzi ekranu. Istnieje również opcja o nazwie „Stwórz własne menu”, która pozwala wybrać własne skróty, które mają być wyświetlane na ekranie – na przykład skróty można ustawić wskazując menu telefonu, komendy głosowe dla systemu lub adres, wyciszanie dźwięku, kontakt do służby ratunkowej lub znalezienia najbliższego parkingu.

Nawigacja samochodowa TomTom do kupienia w sklepie www.techsat24.pl – Zobacz https://techsat24.pl/nawigacje-samochodowe-tomtom!