Stanowisko TomTom w sprawie Apple Maps

POSTED BY IN nawigacje


Stanowisko TomTom w sprawie Apple Maps

„To przede wszystkim dlatego, że tak wiele różnych źródeł danych, starali się połączyć w jednej aplikacji” powiedział Dok. „I to najwyraźniej nie wyszło”. Co do sposobu relacji między TomTom i Apple mówił: „Nie mogę ujawnić żadnych szczegółów tego, co się tam dzieje”

Największym pytaniem jakie pojawiło się na naszych ustach było, czy nawigacje satelitarne w smartfonach oferują tyle samo a może i więcej niż oferowały  tradycyjne nawigacje – i to w bardziej przystępnej cenie?

Ale mimo udostępniania swoich aplikacji dla iOS i Android, TomTom uważa, że jest także miejsce dla tych wersji map w tradycyjnych urządzeniach samochodowych. „Myślę, że zawsze znajdzie się apetyt dla osobistych urządzeń nawigacyjnych” powiedział. Dok też nie jest przekonany, że obecne aplikacje dla smartfonów firmy Google i Apple będą dopasowane pod względem jakości. „To nie jest koniecznie nawigacja”, powiedział. „Nie sądzę, że ci faceci naprawdę koncentruje się na prowadzeniu pojazdu”

A jeśli wybierasz się w podróż ze swoim dzieckiem przeczytaj ten artykuł: Montaż fotelika samochodowego na https://techsat24.pl/_blog/jak-zamontowac-fotelik-samochodowy