Jaki tani tablet kupić

POSTED BY IN Tablety


Posiadanie tabletu, nie jest już niczym dziwnym. Większość ludzi, stać jest na posiadanie tego urządzenia, choć nie każde urządzenie tego typu jest warte swoje ceny. Jakie urządzenie tego typu warto jest kupić, aby nie tylko posłużyło nam ono jako przenośny monitor, ale także przyrząd przydatny w pracy? Jedno jest pewne, urządzenia takie jak tablet do tej pory występowały przede wszystkim z oprogramowaniem android. Nie będziemy się rozwodzić nad jego cechami systemowymi, warto wspomnieć tylko, że cieszy się on tak samo dużym gronem miłośników jak i przeciwników tego oprogramowania systemowego.
Tak czy inaczej, decydując się nawet na zakup tak niewielkiego urządzenia jakim jest tablet, warto go dobrze przemyśleć, aby uniknąć zakupu nie spełniającego nasze oczekiwania. Aby ułatwić naszym czytelnikom wybór, postanowiliśmy przygotować zestawienie kilku modeli niedrogich urządzeń, które śmiało nazwać można tanimi a jednocześnie dobrymi.
Acer Icona One
Jest to urządzenie o wysokiej jakości, które można kupić za stosunkową niewysoką cenę. Charakteryzuje się on wysoką rozdzielczością oraz matrycą wykonaną z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu nie tylko doskonale sprawdzi się ona podczas oglądania filmów, ale także w czasie relaksu podczas gier. Dzięki posianiu przez to urządzenie aż czterordzeniowego procesora, działa on w pełni płynnie, nie wieszając się tak jak bywa to w przypadku wielu innych tabletów. Tablet został wyposażony również w pamięć wbudowaną o wartości 16GB, którą można dowolnie niemal poszerzyć za pomocą kart SD. Urządzenie zostało także wyposażone w dwa aparaty 0,3 Mpx.
Manta MID1010 3G.
Ten model tabletu, został przez nas wytypowany jako drugi przykład urządzenia za niską cenę, którego funkcjonalność oraz jakość przedstawia się na naprawdę wysokim poziomie. Urządzenie to działa bardzo płynnie, dzięki obecności procesora z czterema rdzeniami, a także dzięki wysokiej pamięci operacyjnej RAM. Doskonała jakość wykonania ekranu, a także rozdzielczość jakiej mogą pozazdrościć urządzenia z wyższej półki, doskonale nadaje się za równo jako urządzenie sprawdzające się w pracy jak i w domu.