Jaki laptop dla lekarza?

POSTED BY IN Laptopy


Komputery są wszechobecne. Nie ma takiego miejsca w Europie, gdzie firma pracuje bez pomocy komputerów. Zwłaszcza laptopy są coraz popularniejsze, gdyż dzięki swojej poręczności możemy je zabrać z domu do pracy i być może popracować nad jakimś dużym projektem. W ostatnich latach widzimy zmiany, jeśli chodzi o lekarzy. Nie muszą już oni wypisywać recept, tylko korzystają z komputerów, bo to szybsze i łatwiejsze ( a do tego pani z apteki doczyta się pisma ). Jaki laptop dla lekarza? Musi być przede wszystkim poręczny i dość dobrze wyposażony. Nie zapominajmy, że to urządzenie wykorzystuje się tylko w przychodni czy szpitalu. Często lekarze zabierają swoje laptopy do pacjentów podczas wizyt domowych.

 

Jaki laptop dla lekarza?

Dla lekarzy polecane są laptopy takie jak Toshiba Portege oraz Sony Vaio. Dlaczego akurat model Portege od Toshiby? Ponieważ ten laptop pełni także funkcję tabletu. Możemy wyjąć z klawiatury sam monitor i dzięki temu będziemy mieli świetny i poręczny tablet, który możemy zabrać do pacjenta podczas wizyty domowej. Drugi rekomendowany przez lekarzy laptop to Sony Vaio. Model ten charakteryzuje się niskim zużyciem prądu, czyli jest ekonomiczny. Oprócz tej zalety posiada jeszcze jedną – jest bardzo wygodny w obsłudze oraz transporcie. Nie zajmuje wiele miejsca.

Jaki laptop dla lekarza?

Jak te laptopy wyglądają cenowo? Za Toshibę będziemy musieli wydać około 5 tysięcy złotych, zaś za Sony około 3-4 tysięcy. Osobiście polecamy laptop Portege, gdyż jest bardzo rozbudowany i może pełnić rolę tabletu.