Akcesoria dla graczy Roccat

POSTED BY IN Dla domu | Laptopy


Nie tacy nowi jak myślisz …

Firmy Roccat może nie znają wszyscy użytkownicy komputerów, ale miłośnicy gier już na pewno. Marka zajmuje się produkcją akcesoriów do gier komputerowych, a ich sztandarowymi produktami są myszy, klawiatury i przede wszystkim zestawy nagłaśniające.

Tylko mysz i klawiatura?

Dla wielu graczy podstawowymi elementami wyposażenia swojego stanowiska komputerowego jest dobra mysz i funkcjonalna klawiatura. Firma Roccat udowadnia, że dźwięk również ma ogromne znaczenie. Modele Syva (słuchawki douszne) cieszą się wielką popularnością, ponieważ doskonale oddają graczom wszystkie wrażenia pochodzące z gry. Do tego warto dodać, iż są bardzo bezpieczne dla zdrowia, bo nie emitują ostrych dźwięków. Dzieje się tak ze względu na ich małą wagę oraz zastosowanie filtrów, które tłumią ostre odgłosy (podobnych filtrów używają wokaliści podczas nagrań swoich piosenek).

Akcesoria dla graczy Roccat

Akcesoria dla graczy Roccat

Roccat nie są tacy nowi na rynku, jak wielu z Was myśli. To prężnie rozwijająca się firma mająca w swojej historii wiele sukcesów. Warto zainteresować się ich produktami, bo są nie tylko dopracowane, ale też stosunkowo tanie. Za porządną mysz zapłacimy 120 złotych, za klawiaturę około 299 złotych, a za słuchawki poniżej stu złotych.

Atrakcyjne słuchawki dla graczy znajdziesz w sklepie www.techsat24.pl – Zobacz https://techsat24.pl/sluchawki-2!

A Wy jakie macie przygody z produktami Roccat? Piszcie w komentarzach.